Aktuális,  Járvánnyal kapcsolatos közlemények

Vezetői ügyelet az iskolában

Kedves Szülők és Gyerekek!

Az alábbi táblázatban láthatják, láthatjátok a vezetőség ügyeleti rendjét az elkövetkezendő hetekre.

Mivel mi sem tudjuk, meddig tart a veszélyhelyzet, így április elejéig terveztük meg.

Kérdés, kérés esetén első sorban a jaaiskola@gmail.com email címen vagy a 06 25 273 017 telefonszámon vagyunk elérhetőek.

A képen a következők lehetnek: , szöveg, amely így szól: „HÓNAP MÁRCIUS NAP 16. 17. 18. 19. 20. ÜGYELETES VEZETŐ NEVE Tüke László Varga Gergely Gódi Katalin Tüke László Varga Gergely MÁRCIUS 24. 25. 26. 27. Gódi Katalin Tüke László Varga Gergely Gódi Katalin Tüke László MÁRCIUS/ÁPRILIS 31. 2. ÁPRILIS Varga Gergely Gódi Katalin Tüke László Varga Gergely Gódi Katalin 7. 8. 9. Tüke László Varga Gergely Gódi Katalin SZÜNET KEZDETE”