Retro disco

A „Józsefes Gyermekekért Alapítvány” kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik idejüket, energiájukat áldozták rá, vagy támogatásukkal járultak hozzá a retro disco megszervezéséhez, lebonyolításához. A befolyt összegből tanulóink számára komfortosabbá, szebbé szeretnénk varázsolni az iskolaudvart.

Hálásak vagyunk az ötletgazdáknak a teljes körű szervezésért: Nép Kata, Zserdin Brigitta, az iskola részéről Kovácsné Török Adél, Kovács Lajos, Tüke László

A zene biztosításáért – felajánlás – Molnár Tamás disc jockey-nak

A rendelkezésünkre bocsátott asztalokért, padokért: Agrár Zrt., Hagyományőrző és Hagyományteremtő Alapítvány, Önkéntes Tűzoltó Egyesület.

Köszönet mindazoknak, akik támogató jegy vásárlásával gyarapították a bevételt,

valamint minden szülőnek, iskolai dolgozónak, aki valamilyen formában segítette a rendezvény megvalósulását. Nagyon kellemes, jó hangulatú disco volt, köszönhetően a szervezőknek és a közönségnek.