Aktuális,  Kultúra

Violin Művészeti Iskola

Pusztaszabolcson az általános iskolában 1996 óta végez művészeti oktatást a dunaújvárosi Violin Művészeti Iskola. A művészeti tantárgyak közül jelenleg itt zongora és szolfézsoktatás, valamint drámajáték oktatás folyik iskolarendszerben.

Beiratkozás után az órákat órarend szerint, délután tartjuk, zene: heti 2×30 perc egyéni zongoraóra + 2×45 perc csoportos szolfézs, dráma: heti 4×45 perc csoportos óra.

Az általános iskola kulturális programjaiban részt veszünk, ezen kívül félévi és tanév végi vizsgákat tartunk lehetőség szerint a szülők előtt, majd a tanulók év végén művészeti bizonyítványt kapnak.

Tanárok: Törökné Király Kornélia -zongora, Boros Ildikó-szolfézs, Hujberné Király Beáta –dráma. A további feltételekről és részletekről a Violin iskola honlapján tudnak tájékozódni. www.violiniskola.hu

Szeretettel várjuk a kedves gyermekeket a jó hangulatú zongora és szolfézs órákra és vidám drámaórákra!