Aktuális

Karácsonyra hangolódva

Az év utolsó munkanapja nagy sürgés-forgással kezdődött: a zsibvásárban hatalmas érdeklődés mellett cseréltek gazdát játékok, könyvek, saját készítésű termékek, öntött gyertyák, árultak süteményeket, finomságokat. A bevétel az osztályokat gazdagította. Köszönjük a szülők segítségét.

Meghívott vendégeink, a tanulók, dolgozóink és szülők együtt hangolódtak 10 órától a karácsonyra. A 2.a osztály Betlehemest adott elő. Betanította: Kertész Andrea. A 4. és 5. évfolyam tanulói egy megható történetet varázsoltak a színpadra. Felkészítő tanár: Pup-Nagy Dóra. A közreműködő énekkar a műsort közös énekléssel zárta. Karnagy: Boros Ildikó. Technikus: Albert Béla. Színvonalas műsort láthattunk, dicséret illet minden szereplőt, a felkészítőket.

Az osztálykarácsonyok meghitt hangulatú együttléttel, ajándékozással, a 8.a korcsolyázással zárta a napot.

Kellemes ünnepeket, tartalmas és pihentető szünidőt, boldog új esztendőt kívánunk minden tanulónak, munkatársnak, a szülőknek.