Aktuális

220 FELETT a Jótékonykodás jegyében!

Tegnap került megrendezésre a Jótékonysági bál az Általános Iskola tornatermében, amelyet a Józsefes Gyermekekért Alapítvány és a SZÜSZEV-es szülők szerveztek közösen. Az estét Mészáros Gábor pár mai modern fülbemászó sláger játszásával indította, majd Gódi Katalin iskolaigazgató gondolatait hallgathatta meg a báli közönség. A megnyitó után következett a helyi pedagógusok kiváló tánca, majd az Ercsiből érkező táncos csoport mutatta be produkcióját szűnni nem akaró vastaps közepette. Időközben megérkezett Murakeresztúrról az est sztárvendége, CSEPREGI ÉVA. A NEOTON FAMILIA legendája igen közvetlen volt, a rajongókkal sorra készültek a közös fotók, a fanatikusok örök élményt szerezhettek a backstage-ben. A közönség végig tombolta a majd egy órás fellépést, Csepregi Éva legnagyobb NEOTON FAMILIA slágereivel szórakoztatta a közönséget (220 felett, Holnap hajnalig, Monte Carlo). A csodálatos fellépés után Mészáros Gábor hajnalig húzta a talpalávalót a vendégeknek. Itt is szeretnénk megköszönni a tanároknak, az Ercsiből érkező tánccsoportnak a fellépést, a szülői munkaközösség tagjainak a munkáját és támogatását, az iskolai takarító személyzet segítségét, az önkéntes segítők közreműködését a terem berendezésében, köszönet a pogácsasütést felajánlóknak ( Csutiné Éva néni, Ferger Tünde ) . A rendezvényt kiemelten támogatták: SZTUPA GERI egy havi képviselői tiszteletdíjával, TÜKE LÁSZLÓ, MOLNÁR ISTVÁNNÉ ICU és MOLNÁR ISTVÁN, NAGY ERNŐ, TIMÁR GÁBOR, HARAP6 ÉTTEREM, PICUR PERON PRESSZÓ. Köszönjük a padokat a Pusztaszabolcsi Katolikus Plébániának, a Pusztaszabolcsi Agrár ZRT-nek, a Pusztaszabolcsi Polgári Egyesületnek. Köszönjük a zsákbamacska-ajándékok felajánlását!

Köszönet mindenkinek a sikeres rendezvényért, a jó hangulatért!

Zserdin Balázs

Mi pedig iskolánk tanulói nevében köszönjük Zserdin Balázs ötletgazdának és szervezőnek, Nép Katalin és Zserdin Brigitta SZÜSZEV-elnököknek, a szülői közösség tagjainak és minden jótékonykodónak a támogatást!