Aktuális

Elkészült a Lapos épület felújítása

2021. augusztus 31-én ünnepélyes tanévnyitó keretében átadásra került a felújított Lapos épületrész iskolánkban. A Lapos két új tanteremmel bővült, a régi tantermek és vizesblokkok teljesen megújultak és az épület központi részén kialakításra került egy tágas és világos közösségi tér is. Az ünnepélyes átadáson beszédet mondott Szilágyiné Németh Sarolta tankerületi igazgató, Dr. Molnár Krisztián a Fejér megyei Közgyűlés elnöke és Gódi Katalin intézményvezető. A fejlesztésre a forrást a Dunaújvárosi Tankerületi Központ Európai Uniós pályázatból és kormányzati támogatásból a Széchenyi 2020 program keretéből teremtette elő. A diákok az ünnepélyes tanévnyitó után birtokba vették a minőségi változáson átesett épületrészt, amely mindannyiunk örömére szolgál!