Aktuális

Idén is eljött hozzánk a Mikulás

Reggel énekszó köszöntötte az érkező gyerekeket, akik szaloncukrot is kaptak. Később megérkezett a várva-várt Mikulás is. Olyan jól érezte magát közöttünk, hogy még egy köszönőlevelet is kaptunk. (a fordítást alább találjátok)

Kedves Józsefesek!

Nagy öröm volt találkozni veletek: jól neveltek, aranyosak, kedvesek az itt tanuló gyerekek. Külön örömmel tölt el, hogy egyetlen virgácsot sem kellett kiosztanom.
Mint tudjátok, nagyon messziről, Lappföldről érkezem. A szánomon sajnos szűkös a hely. Köszönöm segítőimnek, hogy megkönnyítették a dolgomat: Czöndör Kati néninek, Zserdin Balázs bácsinak és az iskola munkatársainak.
Remélem, jövőre ugyanígy vártok és hasonló szeretetteljes fogadtatásban lesz részem. Én már várom az újabb találkozást. Legyetek jók!
A Mikulás