Aktuális

Vármegyei döntőben az 5-6. osztályos évfolyam focistái

A körzeti döntőn elért I. helyezéssel megszerezték a jogot a III. korcsoportos fiúk a diákolimpia vármegyei döntőjén való részvétel jogát labdarúgásban. A döntőt a nyolc körzeti győztes csapat részvételével április 27-én rendezték a MOL Fehérvár utánpótlási központjában. A torna számunkra rossz előjellel kezdődött, hiszen a csapat egyik oszlopos tagja az előző napi edzésén megsérült. Emiatt kicsit megilletődötten kezdtek focistáink és vereséget szenvedtek a dunaújvárosi Vasvári iskola csapatától, majd a székesfehérvári Kossuth iskolától is. Némi gyógyírt a Zichyújfalu ellen aratott nagyarányú győzelem jelentett. Ez, a csoport 3. hely, azonban már nem jelenthetett továbbjutást, így összesítésben a 6. helyen zárt a csapatunk. Mindezek mellett, le a kalappal a fiúk előtt, szép teljesítményt nyújtottak a sorozatban! Név szerint: Szabó Bence, Farkas Torda, Tukora Máté, Demeter Bence, Peigelbeck Mihály, Nemes Róbert, Mihalek Szabolcs és a sérült Horváth Noel.