Aktuális

Tanévzáró focikupa

Sok évre visszatekintő kapcsolat és hagyomány alapján ebben az évben is meghívást kaptunk Csajágra, – egy, a tanévet lezáró – 1-2. osztályos tanulók és óvodások számára rendezett foci tornára. A csajági önkormányzat és sportegyesület támogatásával megvalósuló vasárnap délelőtti játéknapon sporttal, igazi örömfocival zárhattuk le a tanévet. Lelkes csapatunk nagy csatákban, szoros küzdelemben a II. helyet, az ezüstszínű kupát és érmeket szerezték meg. Csapatunk tagjai Deák Zoltán, Goda László, Herczeg Attila, Kerényi Kristóf, Rácz Dominik, Timár Zsombor, Tóth Noel és Sápi Vazul voltak. Közülük Deák Zoltán a mezőny legjobb játékosa címet nyerte el. Az óvodás korosztály két csapattal is indult és kiválóan teljesítve, a II. és III. helyet szerezte meg. Úgy tűnik, az utánpótlás biztosítva van a következő iskolás évekre is.