Aktuális

Notebookok igényelhetők a 7. évfolyamon

Tisztelt Szülők!
Kedves 7. évfolyamos tanulók!

Az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára” című projekt keretében eredményes közbeszerzési eljárást folytatott le a Klebelsberg Központ és a Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt., melynek köszönhetően 140 ezer darab notebook kiosztása valósulhat meg ebben az évben.

2023. október 3. és 15. között elérhető a 7. és 10. évfolyamos diákok szülei/törvényes képviselői számára a regisztrációs lehetőség az RRF-1.2.1 projekt keretében kiosztásra kerülő, oktatási célú, személyes használatú notebookok igénylésére a KRÉTA rendszerben.

A Dunaújvárosi Tankerületi Központ fenntartásában működő intézmények tanulói HP Pro X360 Fortis 11 G11 típusú laptopot fognak kapni, mely egységes műszaki tartalommal rendelkezik, amely 11,6”-os érintőkijelző, 128 GB SSD és 4 GB DDR4 memória.

A regisztráció menetéről ezen a linken olvashatnak.