Aktuális

Köszönet

A Józsefes Gyermekekért Alapítvány kuratóriuma köszönetet mond mindazoknak, akik a 2022.10.21-én megrendezett Retro Disco szervezésében, lebonyolításában részt vettek, és az itt befolyt összeget iskolánknak felajánlották.

A Szülői Munkaközösség tagjainak :

  • Nép Katának, Zserdin Brigittának a főszervezésért,
  • az osztályok Szüszev tagjainak a pártolójegyek árusításáért, sütemények sütéséért,
  • az iskola részéről: Gódi Katalinnak, Tüke Lászlónak, Kovács Lajosnak, Kertész Andreának és Horváthné Udvardi Karolinnak a szervezésben, pakolásban, takarításban való közreműködésért,
  • Agrár Zrt-nek
  • Katolikus egyházközösségnek a sörpadok kölcsönzéséért
  • Molnár Tamásnak a jó hangulat megteremtéséért.

Köszönetet mondunk mindazoknak, akik a belépőjegyek, pártolójegyek vásárlásával hozzájárultak a bevétel gyarapításához, amit gyermekprogramok finanszírozására, iskolánk udvarának szebbé tételére fordítunk. Örülünk, hogy a részt vevők jól érezték magukat, sikerült remek hangulatot teremteni. Folytatása következik.