Aktuális

Foci diákolimpia 2023 őszi fordulói

Iskolánk különböző, korosztályos csapatai ebben az évben is indultak a diákolimpia alapfokú versenyrendszerében. Az idei ősz nem indult olyan sikeresen, mint a korábbi években már megszokhattuk, de a tavasszal lesznek még javítási lehetőségek.

Az 1-2. osztályos csapat mindkét ellenfelét, Rácalmást és Iváncsát is legyőzte és az élen végzett. A 3-4. osztályosok már nem voltak ilyen sikeresek, mert csupán Iváncsa egyik csapatát sikerült legyőzniük. Iváncsa másik csapatától, Adonytól és Rácalmástól vereséget szenvedtek. A leghalványabban az 5-6. osztályosok szerepeltek, mert mind a négy ellenfelüktől, Iváncsától, Rácalmástól, Kulcstól és Előszállástól is vereséget szenvedtek. A 7-8.-os csapat a sikeres szereplés reményében november végén fog pályára lépni Rácalmáson futsalban.