Aktuális

Tanévzáró

A Józsefes Gyermekekért Alapítvány Kuratóriumi tagjaként vettem részt a tanévzáró ünnepségen. Az Iskola Igazgató Asszony nyitó gondolatai után a 2.osztályosok már a nyarat idéző műsort mutattak be. A színvonalas műsor után ismét jöttek a díjátadások. Az Alapítvány átadta 150 ötös után járó okleveleket és érmeket. Gódi Katalin és Tüke László két nyugdíjba vonuló tanárnak (Nagy Violetta, Kádár Csilla) köszönte meg Iskoláért és a gyermekekért tett sok-sok munkát. Zárásként az Iskola Igazgató Asszony köszönte meg a szülők és a pedagógusok munkáját, hiszen ismét kiváló eredményt értek el az iskola tanulói, s bejelentette, hogy a 2022/23 tanév lezárult és kitörhet a VAKÁCIÓ! Ezúton kívánok minden diáknak, pedagógusnak és az iskola személyzetének kellemes nyarat és jó pihenést!

Zserdin Balázs